Sakarya Caddesi No:11 Kızılay / Ankara

veli bilgilendirme sistemi

Kurum olarak veli bilgilendirme sisteminin üzerinde titizlikle durmaktayız. Veli bilgilendirme sistemi öğretmen, öğrenci, veli arasında iletişimin güçlü olmasını hedeflemektedir. Eğitim öğretim sürecinin koordineli edilmesi kuşkusuz öğrencinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Karacan Eğitim Kurumu öğrencileri merkeze alan eğitim-öğretim yaşantılarında, öğrencilerin akademik gelişimlerini gerçekçi analizler ve verilerle hem öğrencilerine hem de velilere sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla velilerin öğrencilerle ilgili tüm bilgilere eksiksiz biçimde erişimi sağlanır.

Karacan Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim sürecinde öğretmenlerimizin öğrencilerle ve velilerle kuracağı iletişimin önemine inanmaktadır.

Öğrencinin devamsızlık yapması ya da derse geç gelmesi durumunda veli ile iletişime geçilmesine özen gösterilmektedir.

Deneme sınav sonuçları hakkında her veliye düzenli olarak bilgi verilmektedir.

Kurum yöneticileri ve alanında uzman öğretmenler ile sürekli ve yüz yüze iletişim kurma ayrıcalığını yaşayan öğrencilerin motivasyonu ve başarı oranı yükselmektedir.

Tüm öğrencilerimiz gibi velilerimiz de ister yüz yüze isterlerse telefonla rehber öğretmenlerimize her an kolaylıkla ulaşabilir.

Rehber öğretmenlerimiz her ay içinde en az bir kere öğrencinin başarısı ve gelişimine dair tüm velilerimizi arayarak bilgilendirir.

Koçluk destekli programımızda yıl boyunca öğrencilerimizi bire bir takip eden rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerin eksiklerini, başarılarını ve çalışma alışkanlıklarını veliler ile görüşerek sağlıklı bir eğitim süreci gerçekleştirmektedirler.