Sakarya Caddesi No:11 Kızılay / Ankara

öğrenci takip sistemi
KARACAN AKADEMİ

Öğrenci Etüt Sistemi

Karacan Eğitim Kurumları olarak tecrübelerimizle ve gözlemlerimizle öğrencilerimiz için verimli ders çalışma düzenleri sağlamaya çalışıyoruz. Çözüm odaklı bir yaklaşımla, uzman öğretmen ve profesyonel eğitim koçlarımızla sorunların temeline inerek öğrencilerimizin hangi konudan ne kadar eksiği varsa bireysel programlarımızla öğrencilerimizin bu eksiklerini tamamlıyoruz.

Teorik ve pratik anlamda yaptığımız çalışmalar doğrultusunda öğrencilerimizi başarıya götürüyoruz.

‘Tam Öğrenme’ ve ‘Anlamlı Öğrenme’ ilkelerini benimseyen Karacan Eğitim Kurumları yeterince tekrar ve çalışma olanağıyla her öğrencinin her konuyu öğrenebileceği gerçeğine uygun olarak her öğrencimiz için kendi hızında istediği kadar tekrar yapabilme olanağı sunar.

Etüt sisteminde öncelikle öğrencinin deneme sınavları  analiz edilir. Çıkan hatalar ve boş sorular detaylı olarak incelenir. Öğrencinin öğrenme ihtiyacına göre etüt programları hazırlanır.

Etüt programları öğrencinin kendi isteğiyle hazırlanabileceği gibi, sınıf öğretmenlerinin ve rehber öğretmenlerin isteğiyle de hazırlanabilir.

Planlanmış ya da yapılmış etütlerin tümü internet tabanlı programımız aracılığıyla veli yada öğrencimiz tarafından görülebilir.

Ödev yapmayan, derslere sürekli olarak geç kalan, devamsızlık yapan, dersi dinlemeyen ya da dersin akışını bozan öğrencilere belli sürelerle etüt verilmez ya da kısıtlanır.